Arctic Sael

do uszczelnień awaryjnych w ekstremalnych warunkach

Arctic Seal to jednoskładnikowa, odporna na warunki atmosferyczne, wypełniona włóknem płynna membrana  do napraw awaryjnych.
Arctic Seal jest stosowany na dachach, balkonach, tarasach oraz na połączeniach różnych materiałów,  przejściach dachowych i wpustach, gdy jest wymagane natychmiastowe działanie, bez względu na warunki atmosferyczne.
Arctic Seal natychmiast tworzy bezpieczną powłokę, która umożliwia zastosowanie pełnego uszczelnienia w sprzyjających warunkach atmosferycznych.
Arctic Seal  jako wysoce elastyczny materiał nadaje się na podłoża betonowe, jastrychy, na dachy  bitumiczne, dachy foliowe i metalowe - szczególnie w obszarach, w których woda może stać przez długi czas, np.  rynny, koryta zlewowe lub strefy wymiany wody.
Arctic Seal jest dyfuzyjny i można go łatwo nakładać na lekko wilgotne podłoża.  Idealnie nadaje się również do skutecznego  usuwania przecieków, dopóki warunki pogodowe nie pozwolą na profesjonalne uszczelnienie z zastosowaniem włókniny Enke.
Arctic Seal można stosować w temperaturach poniżej 0 °C, o ile powierzchnia jest wolna od śniegu i lodu. Szczegółowe instrukcje stosowania znajduje się na stronie producenta www.enke-werk.de